O nás

Společnost Klikpojisteni.cz, s.r.o. začala své působení na českém trhu již v roce 2011 jako malý start-up.

Aktuálně je Klik jedním z předních českých srovnávačů a zprostředkovatelů neživotního pojištění. Klientům nabízí prostřednictvím svého Call Centra srovnání a zprostředkování auto pojištění, pojištění domácnosti / nemovitosti nebo také cestovní a životní pojištění.

Své působení začal na českém trhu již v roce 2011 jako malý start-up a tady je jeho cesta

04/2011

V roce 2011 získala společnost licenci od České národní banky a nic nebránilo začít nabízet klientům srovnání a zprostředkování pojištění. Klik od začátku prosazoval inovativní přístup, jehož principem bylo bezpapírové sjednávání pojištění na dálku. Dnes už je tento způsob naprosto běžný.

06/2011

Historicky první uzavřená smlouva byla na cestovní pojištění do Itálie. Ještě téhož měsíce pak Klik slavil i uzavření smlouvy pojištění majetku!

08/2011

Zanedlouho přišla i první uhrazená smlouva na povinné ručení vozidla VW Golf. Začaly se tak pokládat první stavební kameny klikařského Call Centra a do Kliku se přidali první zaměstnanci na pozici Operátora Call Centra.

09/2012

Společnost se rozrůstá a stěhuje se do větších kanceláří na pražském Florenci.

12/2014

Klik natáčí a pouští do světa svou první televizní reklamu v podání létajícího super Klikaře.

11/2017

V listopadu 2017 udělali Klikaři další velký krok a otevřeli druhou pobočku s Call Centrem v Ústí nad Labem.

17/2018

O necelý rok později přichází další velký krok - Klik rozšiřuje svou působnost do zahraničí a spouští online prodej Povinného zmluvného poistenia na Slovensku pod novým brandem Klik.sk. O pár měsíců později pak na Slovensku otevírá i další pobočku.

05/2020

Klik mění vlastníka a stává se součástí mezinárodní skupiny Netrik Group, která je vlastněna americkou investiční společností TA Associates.

03/2021

Klik upevňuje a rozšiřuje své postavení na českém trhu a kupuje konkurenční společnosti - české Porovnej24 a slovenské Netfinance, které se stávají rovněž součástí skupiny Netrisk Group. Tou dobou působí skupina kromě ČR a Slovenska také v Maďarsku, Rakousku a Litvě.

12/2023

Do skupiny Netrisk Group se přidávají další dvě významné společnosti - české Srovnejto a polský Rankomat. Klik tak navazuje partnerství s největším srovnávačem na českém trhu a spolu se Srovnejtem přicházejí i jejich další brandy jako je Tarifomat, ePojisteni.cz, Porovnajto.sk nebo Superpoisteni.sk.
Brand map
Skupina Netrisk Group zaměstnává aktuálně více než 1.100 lidí v 6 evropských zemí.
Přes 10 let na trhu
Je nás více než 160 zaměstnanců
Nacházíme se na 3 pobočkách - Praha, Ústí nad Labem a Bratislava
Měsíčně naši obchodníci uzavřou více než 10.000 pojistek