Call centrum
NARUBY-INFO


Společnost Klikpojisteni.cz a.s. nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější povinné ručení během několika málo minut z pohodlí domova. Pojištění je možné sjednat přes mobil, počítač nebo telefonicky. Vše probíhá přes email, pouze zelenou kartu dostanete poštou.

Kromě povinného ručení nabízíme též havarijní pojištění, pojištění domácnosti, cestovní pojištění a životní pojištění. Spolupracujeme s většinou pojišťoven na českém trhu.
Jsme registrováni u České národní banky jako samostatný zprostředkovatel (odkaz zde) a jsme pod jejím stálým dozorem. Zároveň je společnost registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod č. 00040582.

Máme pojištění odpovědnosti na částku 50 mil. Kč a 500 tisíc uzavřených pojistek.

Každý den je Vám k dispozici 100 proškolených pojistných specialistů ve dvou směnách, kteří Vám zdarma pomohou s nezávaznou kalkulací nebo jakýmkoli problémem. Všichni úspěšně složili zkoušku o odborné způsobilosti a jsou pravidelně školení

Majoritním vlastníkem Klikpojisteni.cz je společnost Benson Oak, která přivedla českého výrobce antivirových programů, společnost AVG a.s., jako první českou firmu na burzu v New Yorku.