Call centrum
NARUBY-INFO


HLEDÁME SPECIALISTY PRODEJE PRAHA A ÚSTÍ NAD LABEM
Call Centrum Naruby s výdělky až 60 000,- Kč?

Ano, je to opravdu možné, protože u nás funguje všechno úplně jinak! Čti dál a zjistíš, že u nás je vše naruby oproti jiným call centrům. Společnost Klik.cz si během sedmi let vybudovala silné postavení na českém trhu. Stali jsme se dokonce jedničkou na trhu v oblasti prodeje autopojištění. V současné době nás najdete v Praze a Ústí nad Labem.

Jak vlastně může fungovat Call centrum Naruby?

O Call Centrech už jsi určitě něco slyšel/a... např.: volá se lidem, kteří ani nemají tušení, kde jsi na ně vzal/a číslo. Tento člověk je následně na druhém konci drátu dost nepříjemný a málokdy si od Tebe něco koupí. Ano, přesně takhle to rozhodně neděláme! Naopak, kontakty získáváme tak, že si klient sám vyplní formulář na našich webovkách nebo si zadá žádost o zpětné zavolání. Ve chvíli, kdy nám přijde žádost od klienta, voláme a prodáváme.

Jak probíhá komunikace s klientem?

Zapomeň na rutinní čtení toho, co máš klientům říkat! U nás nejsou žádné call skripty. Od nás dostaneš pouze osu hovoru, která Ti pomůže v komunikaci a prodeji. S klienty vedeme neformální a přátelský dialog.

Jaká je u nás základní mzda?

Nástupní mzda je u nás 24.000,-Kč plus bonusy.

Kolik si u nás vyděláš na bonusech?

Ve zkušební době jsou cíle nastavené tak, že si každý může vydělat 5.000,-Kč až 20.000,-Kč. Po zkušební době Tě čekají bonusy až do výše 42.000,-Kč.

Stále váháš a bojíš se, že budou cíle pro Tebe nedosažitelné?

Záleží jen na tobě, kolik za měsíc uzavřeš smluv, ale platí u nás pravidlo čím více smluv tím vyšší bonusy. Nemusíš cíl vždy splnit na 100%, už od splnění cíle na 60% Ti bude bonus vyplacen.

Co ti ještě můžeme nabídnout?

Stravenky, multisport kartu, firemní akce (večírky, grilování, laser game, bowling atd...), ovocné úterky (každé úterý čerstvé ovoce pro zaměstnance) a výrazné slevy na naše produkty. Nastoupit můžeš ihned nebo dle domluvy.

Ve kterých městech můžeš pro nás pracovat?

Pracoviště v centru Prahy: FLORENC (dobrá dostupnost od metra B, C, tramvajové zastávky Florenc, autobusové zastávky Florenc, Masarykova nádraží a Hlavního nádraží). V přízemí budovy se nachází příjemná kavárna a v okolí je mnoho možností, kde se můžeš dobře naobědvat. Kancelář nabízí krásný výhled až na Pražský hrad.

Pracoviště v centru Ústí nad Labem hned vedle Severočeského divadla opery a baletu. V přízemí budovy se nachází příjemná kavárna a v okolí je mnoho možností, kde se můžeš dobře naobědvat. Kancelář nabízí také krásný výhled na celé Ústí a střešní terasu s posezením.

Co od tebe očekáváme?

Je pro nás hodně důležité, abys nám osobnostně zapadl do týmu. Co to znamená? Hledáme někoho, kdo je přátelský, spolehlivý, pracovitý a proklientsky orientovaný.

Pokud budeš mít praxi s prodejem po telefonu, budeme rádi, ale pokud ji nemáš a pozice u nás Tě zaujala, neváhej a zašli životopis na denisa.hajkova@klikpojisteni.cz.

Na základě reakce na tuto pracovní poptávku dáváš společnosti Klikpojisteni.cz, s.r.o. souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.